درباره آسارنگ

درباره آسارنگ

اطلاعات بیشتر درباره  آسارنگ:

فروشگاه محصولات ساختمانی آسا وارد کننده و توزیع کننده محصولات ساختمانی در سراسر ایران می باشد.

هدف ما توسعه و استفاده از ابزار آلات نوین ساختمانی بوده و به همین منظور به صورت تخصصی در زمینه غلتک های طرح دار ورود کرده و توانسته ایم در سراسر ایران رضایت مشریان را بدست آوریم.

همچنین رویکردما در فروش حذف واسطه ها و امکان فروش مستقیم محصولات به مصرف کننده نهایی می باشد.

کانال آپارات آسارنگ

مجموعه آسارنگ به عنوان ارائه دهنده تخصصی انواع غلطک های طرح های ۶اینچ و ۷ اینچ شناخته می شود. از مجموعه آسارنگ به عنوان اولین و اصلی ترین ارائه دهنده غلطک های طرح دار ۷اینچ در ایران یاد می شود. درحال حاضر بیش از ۱۳۰ طرح متنوع آماده ارائه می باشد. غلطک ها در سه مدل GR,Y,EG ارائه می شود. هر غلطک طرح دار، دارای طرحی خاص می باشد. به همین دلیل می بایست متناسب با شرایط و سلیقه نسبت به انتخاب طرح های متنوع برای پروژه خود اقدام نمایید.
استفاده از غلطک های طرح دار آسارنگ به مهارت خاصی نیاز ندارد و با کمی تمرین می توان انواع طرح های کاغذ دیواری را اجرا نمود.
برای استفاده از غلطک های طرح دار آسارنگ حتما می بایست از رنگ های پایه آب (پلاستیک یا اکلریک) استفاده نمود.
از مهمترین مزایای غلطک های طرح دار آسارنگ می توان به تنوع بالا، سرعت اجرای بالا، حذف مشکلات ناشی از چسباندن کاغذ دیواری و مقرون به صرفه بودن آن اشاره نمود.
غلطک های طرح دار همراه با دو نوع دسته فوم دار و مخزن دار ارائه می شود‌. متناسب با مهارت و شرایط اجرا می بایست نسبت به انتخاب آن اقدام نمود. پیشنهاد مجموعه آسارنگ استفاده از دسته های فوم دار می باشد.